У Іршаві відбувся сьомий благодійний концерт "Розтопи своє серце - допоможемо дітям разом"

3 грудня в Іршаві відбувся підсумковий сьомий благодійний концерт районної акції в підтримку онкохворих дітей Іршавщини «Розтопи своє серце – допоможемо дітям разом» (організатор Юрій Буряс).

Збір коштів тривав 5 тижнів. До акції долучилися загальноосвітні школи, релігійні громади, державні установи,  підприємства, окремі  меценати та всі небайдужі люди.

Подякували організаторам і підтримали діток голова районної ради Віктор Симканинець та Іршавський міський голова Степан Бобик.
      Другий рік поспіль до акції долучився кондитер Юрій Блажин (гроші, зібрані від продажу тістечок передані на лікування дітям). Вперше взяв участь в акції квітковий магазин «Флора», який від продажу квітів на концерті також передав кошти до загальної суми. Народний депутат України Павло Балога передав 30 тисяч грн. на допомогу онкохворим дітям. Всі охочі, які були присутні на концерті, могли кинути гроші у скриньку, розміщену в залі.

Цьогоріч завдяки організаторам та всім небайдужим людям вдалося зібрати найбільшу суму за весь час існування  акції – 270 тисяч і 60 гривень. На Іршавщині є 10 дітей із новоутвореннями віком від 2 до 18 років. Тож кожна дитина отримала 27 тисяч і 6 гривень.

За інформацією веб-сайту Іршавської міської ради