У Іршаві відкриють виставку українського стародавнього одягу

4 грудня у голови районної ради відбулася нарада щодо проведення в  районному будинку дитячої творчості виставки стародавнього одягу, яка триватиме протягом місяця.

Участь у нараді взяли радник голови районної ради Михайло Менчук, директор історико-краєзнавчого музею Андрій Світлинець, начальник відділу освіти РДА Єлизавета Яцканич, начальник відділу культури та туризму РДА Олена Ісак.

Мандрівну евакуйовану експозицію стародавнього українського одягу слобожанської землі до Іршави привезе боєць добровольчого батальйону «Айдар» Микола Павлюченко. Крім того, буде представлено одяг гірських районів нашого краю.

Офіційне відкриття виставки відбудеться 8 грудня об 11.00 к.ч. Після, буде проведено круглий стіл за участі українських науковців-етнографів і фахівців з даної галузі. 10 грудня всі охочі можуть взяти участь у відкритій екскурсії містом, а потім відвідати виставку стародавнього одягу в районному будинку дитячої творчості.