У районі провели спартакіаду "Повір у себе"

3 грудня на базі Ільницької ЗОШ I-III ст. відбулася XI районна спартакіада  «Повір у себе», присвячена Міжнародному дню людей з обмеженими фізичними можливостями.

Традиційно спартакіада складалася з 5-ти видів спорту: шашки, шахи, попадання м'ячем у кільце, настільний теніс і стрибки у довжину. Участь у змаганнях взяли близько 50 дітей і дорослих.

Голова районної ради Віктор Симканинець висловив слова вдячності людям, які демонструють силу духу, мужність та щоденно долають різноманітні перешкоди. Подякував усім, хто доклав зусиль до організації спартакіади. Побажав  вдалих та приємних ігор, наснаги, спортивних здобутків.

На заході також були присутні та вітали учасників голова райдержадміністрації Олександр Горін, начальник відділу освіти РДА Єлизавета Яцканич, директор Закарпатського центру фізичної культури та спорту «Інваспорт» Андрій Чегіль, завідувач сектору молоді та спорту РДА Андрій Данканич, Ільницький сільський голова Василь Павлище, голова районної організації людей з особливими потребами Михайло Ісак, голова районної організації ветеранів Петро Король.

На початку, для учасників і гостей із концертною програмою виступили учні Ільницької ЗОШ I-III ст.

Змагання пройшли у дружній, теплій атмосфері. Спартакіада подарувала учасникам незабутні враження та вірних друзів. Кращих було нагороджено кубками, грамотами, медалями та продуктовими наборами.