Відбулося засідання колегії районної державної адміністрації

30 листопада у сесійному залі районної ради відбулася колегія райдержадміністрації. Участь взяли голова районної ради, голова райдержадміністрації, окремі депутати районної ради, начальники служб і установ, сільські голови.

На порядку денному обговорили підсумки соціально-економічного розвитку району за 9 місяців 2017 року, виконання місцевих бюджетів району за 9 місяців 2017 року.

Розглянули питання стосовно стану будівництва, експлуатації і ремонту автомобільних доріг району, забезпечення містобудівною документацією населених пунктів, готовність органів місцевого самоврядування і підприємств до роботи в зимовий період  (підписання угод на розчистку вулиць, доріг від снігу та підсипку протиожеледними матеріалами).

Доповідачами з даних питань виступили начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Наталія Ковач, начальник фінансового управління райдержадміністрації Оксана Симчик, начальник відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації Володимир Штумф, начальник ДПІ В Іршавському районі Головного управління ДФС У Закарпатській області Роман Жибак, начальник філії «Іршавський райавтодор» Богдан Сич.

Голова районної державної адміністрації інформував присутніх щодо використання і освоєння коштів, виділених з ДФРР. Особливу увагу було приділено незадовільній роботі Ільницького сільського голови В.Павлища, який у 2015 році не довів до логічного завершення проект з облаштування дороги вул.Першотравневої. Наразі аналогічна ситуація виникла із введенням в експлуатацію водогону та використання бюджетних коштів, які субвенцією направлені до бюджету Ільницької сільської ради.

З кожного питання порядку денного прийнято відповідні рішення та дано доручення.