Традиційно проведено районний фестиваль творчих осіб "Повір у себе"

30 листопада у виставковій залі районного будинку культури відбувся IV-й районний творчий фестиваль осіб з обмеженими фізичними можливостями «Повір у себе» до Міжнародного дня інвалідів.

Під час заходу представили творчі доробки, які охоплюють різноманітну тематику і жанри: вишивка, різьба та розпис по дереву, роботи з бісеру, пісні, поезія, образотворчі твори. Зокрема, Василя Мелеша, Івана Чепи, Марії Поп, Іляни Войнарович, Вікторії Капітан, талановитих учнів образотворчих відділів Ільницької та Великораковецької дитячих шкіл мистецтв Василя Світлика, Богдана Химинця, Назара Цогли. Варто зазначити, Іван Чепа та Іляна Войнарович прийматимуть участь у Всеукраїнському фестивалі «Барви життя» в м.Києві.

Голова районної ради Віктор Симканинець щиро подякував учасникам фестивалю за їхню творчість, наснагу до життя та всебічний розвиток. Зазначив, що краяни дуже талановиті та є прикладом для наслідування. Побажав їм міцного здоров’я, злагоди, миру, ніколи не опускати рук, рухатися вперед і завжди перемагати, досягати вершин у творчому і особистому житті.

Вітали також голова райдержадміністрації, начальник відділу культури та туризму РДА Олена Ісак.

Святковий концерт для присутніх подарували обдарована дівчина із села Імстичево Оксана Зейкан, яка зіграла на сопілці чудові твори. Поетеса з с. Смологовиця Наталія Синетар презентувала  поетичну збірку «Моя доля» та задекламувала вірші. Викладач Кушницької школи  мистецтв по класу баяну Ярослав Гецко заграв присутнім музичний твір «Хава-нагіла». Василь Гіга з с. Ільниці виконав пісню «Ми козаки». Учень Іршавської ЗОШ 1-3 ст. №2 подарував гостям танець «Брейк-Данс». Розважав публіку гуморист Петро Сак з с. Сільце. Виступав також Лауреат II-ї премії у номінації «Музичне мистецтво» - інструментальний жанр(баян) обласного конкурсу – фестивалю «Барви життя» викладач Білківської школи мистецтв Роберт Горзов. Виконала свої улюблені пісні і ведуча фестивалю, вчителька загальноосвітньої школи села Нижнє Болотне Ганна Коровська.

Фестиваль подарував учасникам і гостям незабутні враження, нові знайомства та тепле спілкування.