Науково-практична конференція, присвячена творчості композитора Михайла Машкіна

29 листопада у районному будинку дитячої творчості відбулася науково-практична конференція «Михайло Машкін. Перервана пісня», присвячена ювілейному року з дня народження заслуженого діяча мистецтв України, поета і композитора Михайла Васильовича Машкіна.

Участь взяли керівники району та міста, заслужені працівники культури – професор КНУ культури і мистецтв Петро Андрійчук, директор Мукачівського драмтеатру Юрій Глеба, голова Закарпатської обласної профорганізації працівників культури Наталія Товтин, а також головний спеціаліст управління культури Закарпатської ОДА Вікторія Фролова, директор Закарпатського обласного організаційно-методичного центру культури Ганна Дрогальчук, працівники галузі культури району, керівники художніх колективів.

Під час офіційного відкриття конференції до присутніх із вітальними словами звернувся голова районної ради Віктор Симканинець і зауважив, що Іршавщина пишається такою талановитою постаттю як Михайло Машкін. Побажав учасникам заходу плідної роботи, обміну досвідом, хороших результатів, примноження культурно-мистецьких традицій та надбань краю.

Конференцію проведено у три етапи, під час яких доповідачі інформували  про пісенну спадщину та пріоритети творчості композитора   М.Машкіна,  фестивальний рух на Закарпатті, місцеве самоврядування у співпраці з питань збереження історичної пам’яті та культури тощо.

Для присутніх із концертною програмою виступили народний жіночий хор «Боржава», вокальний квартет «Гармонія», хор працівників культури району «Мелодія».