Нарада стосовно покращення результатів ЗНО випускників шкіл району

28 листопада при керівництві районної ради відбулася нарада з питань вивчення основних предметів, які винесені на ЗНО, рівень і стан здачі ЗНО учнями випускних класів шкіл району.

Попередньо протягом двох місяців проведено аналіз за останні 3 навчальні роки показників загальноосвітніх закладів з даного приводу. Директори шкіл, де результати тестування бажають бути кращими (Арданівська, Кам’янська, Брідська, Ільницька ЗОШ- інтернат), були запрошені на виробничу нараду.

У ході обговорення проблеми, перед  керівниками шкіл поставлено конкретні завдання. Відділ освіти райдержадміністрації спільно із директорами зобов’язано впроваджувати, розроблені та погоджені на спільній нараді, рекомендації щодо покращення ситуації, яка склалася, а також проводити моніторинг поточного стану в усіх загальноосвітніх закладах. За підсумками ЗНО 2018 року зробити відповідні висновки, інформацію довести до районної ради.