Нарада щодо кредитування сільгоспвиробників

28 листопада у малому залі засідань районної ради відбулася нарада з директором і представниками Закарпатської обласної дирекції АБ «Укргазбанк» щодо кредитування сільгоспвиробників.

Зустріч ініційована керівництвом районної ради і спрямована на здійснення підтримки фермерського господарства в районі, комунальних підприємств та розвиток сільського господарства. Фахівцями банку надано консультації  щодо основних умов кредитування .

Присутні обговорили програму кредитування на купівлю нового обладнання,  сільськогосподарської техніки  та транспортних засобів, що вироблені в Республіці Білорусь та реалізуються на території України, кредитування комунальних підприємств на інвестиційні цілі, проекти з використання відновлюваних джерел енергії, проведення заходів з енергоефективності.

Участь в нараді взяли керівництво районної ради та райдержадміністрації, сільські голови, представники фермерських господарств, директори КП, приватні підприємці.