Порушено питання стратегії реформування лісового господарства

До органів місцевого самоврядування та виконавчої влади надійшли звернення первинних профспілкових організацій ДП «Довжанське лісомисливське господарство», НПП «Зачарований край» та трудового колективу ДП «СЛАП Іршаваагроліс» щодо ухваленої Стратегії реформування лісового господарства на період до 2022 року.

Як зазначено у зверненнях, Стратегія веде в подальшому до ліквідації державних лісогосподарських підприємств та неминучої приватизації державних лісів, монополізації ресурсу та банкрутства деревообробних підприємств, погіршення санітарного стану лісів тощо.

Дана проблема викликала занепокоєння серед працівників лісового господарства району. 28 листопада з цим було скликано засідання постійної комісії районної ради з питань земельних відносин, екології, використання природних ресурсів, рекреації, культури та туризму.

Цього ж дня перед адмінбудівлею районної ради відбулася зустріч із працівниками лісової галузі. У ході обговорення, голова ради Віктор Симканинець озвучив рекомендації профільної комісії районної ради, згідно яких було розглянуто та підтримано пропозиції профспілкових організацій щодо збереження лісів Іршавського району.

Відповідний лист  підписано керівниками району та представниками вищезгаданих організацій. Його направлено до голови Закарпатської обласної ради Михайла Рівіса та голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля.