У районі вшанували пам'ять жертв голодоморів

25 листопада Україна схиляє голову перед пам’яттю мільйонів людей, що стали жертвами голодоморів.  У цей день ми молитовно поминаємо усіх невинно знищених українців. Біля храму Святителя Василія Великого у м. Іршава відбувся мітинг-реквієм, під час якого згадали цю жахливу сторінку нашої історії та жорстокі злочини по відношенню до українського народу.

Керівники району, працівники служб і установ, школярі та небайдужі мешканці Іршавщини вшанували пам'ять жертв геноциду хвилиною мовчання. Учасники заходу долучилися до Всеукраїнської акції «Запали свічку», поклавши лампадки до підніжжя пам’ятника. Священики відслужили поминальну панахиду за невинно померлими.

Голова районної ради Віктор Симканинець у виступі зауважив, що історію ми не в змозі змінити, але ця трагедія має згуртувати нас і нагадувати нам про те, що ми справжні патріоти, вільний та незалежний народ. Висловив надію, нехай подібне лихо ніколи не повториться, а на нашій землі завжди панує мир, злагода, достаток і процвітання.

Нам складно загадати всіх поіменно, бо гинули цілі родини, вимирали села. Проте ми не маємо права забувати про Голодомор, а наш обов’язок перед пам’яттю мільйонів загиблих земляків – зберегти єдину Україну.