Відзначення Дня Гідності та Свободи

21 листопада у центрі Іршави відбувся урочистий мітинг з нагоди Дня Гідності та Свободи. Участь взяли керівники району та міста, працівники установ і служб району, представники правоохоронних органів, ветеранських організацій, учасники АТО,  учнівська молодь, громадськість.

Керівництвом району та начальниками установ було покладено квіти та лампадки до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні та загиблим у  зоні проведення АТО.

Після учасники мітингу вшанували пам'ять загиблих бійців, які віддали життя за нашу державу, хвилиною мовчання. За померлими настоятель греко-католицького храму відслужив молебень.

Також цього дня у навчальних закладах та закладах культури провели тематичні заходи, присвячені революційним подіям.