Відбулася нарада голів ветеранських організацій району

9 листопада відбулася нарада голів первинних ветеранських організацій району. У роботі засідання взяли участь голова районної ради Віктор Симканинець, в.о. голови райдержадміністрації Ігор Павлишин, керівник апарату РДА Олег Козенюк.

На порядку денному заслухали звіти голів первинних організацій про пророблену роботу протягом 2017 року та обговорили різноманітні заходи, які заплановані на наступний рік.

У ході зустрічі всі охочі мали змогу задати наболілі питання до керівників району та отримати обґрунтовані відповіді.  На жаль, найбільш актуальними є проблема з пасажирськими перевезеннями та забезпечення медикаментами людей похилого віку.

Голова районної ради зауважив на співпраці з ветеранськими організаціями району та подякував за їхню роботу.