У районному Товаристві Червоного Хреста України відкрито оновлену їдальню

7 листопада відбулося урочисте відкриття оновленої їдальні в районному центрі Товариства Червоного Хреста України. Посильну допомогу в облаштуванні кухні надали благодійні організації області та Норвезький фонд «КРК – Україна».

Станом на сьогодні працівниками районного благодійного осередку щоденно надаються гарячі обіди понад 30 людям. Постійно забезпечується підтримка малозабезпеченим жителям району у вигляді продуктових наборів, одягу та необхідних речей.

Були присутні голова районної ради Віктор Симканинець, депутат районної ради Наталія Хряпина, в.о. голови райдержадміністрації Ігор Павлишин, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Олександр Куртинець, начальник відділу освіти райдержадміністрації Єлизавета Яцканич, голова обласної організації Товариства Червоного Хреста України Іванна Сабо, голова Іршавської районної організації Товариства Червоного Хреста України Олена Чегіль, та запрошені гості.

Учасники заходу зауважили, що діяльність даного Товариства в районі є вкрай необхідною та важливою. Сучасна кухня дасть можливість харчувати одиноких людей похилого віку більш якісно. Також обговорили перспективу подальшої роботи та співпраці.