У районі відсвяткували професійне свято працівники культури та майстри народного мистецтва

7 листопада у виставковій залі районного будинку культури відбулися урочистості з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Із професійним святом вітали керівництво району та міста.

Голова районної ради Віктор Симканинець підкреслив високий рівень професійної майстерності тих, хто працює у галузі культури району, організовує та підтримує творчі колективи. Побажав присутнім і їхнім родинам злагоди, затишку та благополуччя, успіхів у роботі.

До вітань долучилися в.о. голови райдержадміністрації Ігор Павлишин та секретар Іршавської міської ради Михайло Рацин.

Кращих працівників за сумлінну працю та вагомий особистий внесок у розвиток культури Іршавщини нагороджено грамотами. Після урочистостей на присутніх очікувала концертна програма.