У с. Бронька відкрито спортивний майданчик

31 жовтня у с. Бронька відбулося урочисте відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям для гри у футбол.

У заході взяли участь голова районної ради Віктор Симканинець, депутати районної ради Іван Фанта, Сергій Караслай, голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, голова райдержадміністрації Олександр Горін, сільські голови Броньки, Довгого, Кушниці, Лисичева (Юрій Кузан, Віктор Симканич, Михайло Штефко, Ярослав Пальок), запрошені гості.

Голова районної ради Віктор Симканинець привітав присутніх із урочистою подією та побажав, щоб даний об’єкт приносив хороші спортивні результати серед молоді.

Після урочистого перерізання стрічки та вручення футбольних м’ячів юні спортсмени  зіграли у футбольний матч.