Нарада щодо забезпечення управління соціального захисту населення необхідними засобами роботи

30 жовтня у голови районної ради Віктора Симканинця відбулася робоча нарада з питання забезпечення районного управління соціального захисту населення  засобами для роботи.

Для ефективної роботи управління соціального захисту є необхідність в придбанні офісного паперу та картриджів. Як зазначили присутні, саме в цей період проводиться надання інформації громадянам щодо субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, тому дана проблема вимагає нагального обговорення. За результатами наради розроблено конкретні шляхи вирішення ситуації, яка склалася.

Участь в нараді взяли заступник голови районної ради Володимир Половка, перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Павлишин, начальник фінансового управління Оксана Симчик, т.в.о. начальника управління соціального захисту населення Віра Буркуш, начальник відділу освіти Єлизавета Яцканич, головний бухгалтер відділу освіти Наталія Костак.