До відома громадян

У зв’язку з численними зверненнями громадян  інформуємо, що субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначається з місяця звернення за її призначенням до дати закінчення опалювального сезону, але не більше ніж на 12 місяців, і розраховується на неопалювальний сезон – з 1 травня по 30 вересня; на опалювальний сезон – з 1 жовтня по 30 квітня.

Однак початок і закінчення опалювального періоду визначається розпорядженням голови  районної державної адміністрації. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України, яка передбачає спрощений порядок надання населенню субсидії, управлінням соціального захисту населення буде проведено перерахунок діючих субсидій на опалювальний період без звернення громадян (довідки подавати не потрібно). Особисте звернення необхідне в разі зміни складу сім’ї; влаштування   на роботу; вихід на пенсію або інші зміни, які відбулися.

Повідомлення щодо розміру субсидії будуть надіслані до сільських рад для подальшого вручення одержувачам субсидії.

В управлінні соціального захисту населення діє телефонна гаряча лінія – тел. 2-12-52, за якою можна отримати консультацію щодо призначення та перерахунку субсидій.

Т.в.о. начальника управління                              В.О.Буркуш