Хор працівників культури взяв участь в міжнародному фестивалі духовної пісні у Словаччині

Свою чергову творчу поїздку здійснив хор працівників культури району на XXVII міжнародний фестиваль духовної пісні у м. Снина (Словаччина) на запрошення союзу русинів-українців Словацької Республіки. Фестиваль проводиться традиційно за підтримки пріматора міста Снини Мирослава Міловчека у співпраці з союзом русинів-українців.

Тепло і зворушливо звучали «Отче наш» та «Богородице, Діво, радуйся…» у виконанні хору під час відкриття виставки ікон вишивальниці-українки.

Велика честь випала хору відкрити фестиваль. Учасників вітали Петро Худік – голова Пряшівської самоврядної ради, Іван Лаба – член центральної ради Союзу русинів-українців Словацької Республіки, Микола Петрищак – голова регіональної ради Союзу русинів-українців Словаччини у Гуменському краю та інші.

У концертній програмі фестивалю хор представив  духовні твори: «Отче наш…» (обробка Н. Мельник-Гудь), «Богородице, Діво, радуйся…» (обробка Яциневича), «Благослови, душе моя, Господа…» (обробка К.Стеценко), «Тон диспотін» - архиреєрська привітальна, «Юбілате» (обробка Ласло Галмос). Колектив отримав нагороди та подарунки від пріматора міста Снина  Мирослава Міловчека та Петра Худіка – голови Пряшівської самоврядної ради.

Учасники хору щиро вдячні депутату Іршавської районної ради Ярославу Сухану за проявлену небайдужість та надану допомогу колективу для участі у фестивалі.

Оксана Сідор,

керівник хору