Урочистості до Дня захисника України

13 жовтня в районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня захисника України. Були присутні ветерани Другої світової війни,  учасники АТО, воїни-афганці, військовослужбовці, керівництво району та міста, учнівська молодь та громадськість.

На початку зібрання школярі  поклали корзини квітів до пам’ятників Борцям за свободу і незалежність України, Героям Небесної сотні та загиблим в АТО, воїнам полеглим у Афганістані та до пам’ятника воїнам- визволителям.

Голова районної ради Віктор Симканинець від себе особисто та від імені депутатського корпусу привітав всіх із Днем захисника України та релігійним святом Покрови Пресвятої Богородиці. Подякував тим, хто виконував інтернаціональний обов’язок і зараз захищає наших громадян, допомагає розбудовувати країну. Побажав злагоди в родинах, благополуччя, достатку та мирного неба.

Привітали захисників зі святом також голова райдержадміністрації Олександр Горін, міський голова Степан Бобик.

За виявлені сміливість, героїзм та з нагоди свята окремі відзначені грамотами районної ради, райдержадміністрації, міської ради.

Учасники зібрання вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблого учасника АТО Юрія Соколачко, разом з присутньою в залі, його мамою.

Заступник військового комісара Іршавського районного комісаріату, майор Юрій Щур вручив почесні відзнаки Президента України, серед яких посмертно нагороджено Олександра Данильченка, Юрія Короля та Юрія Соколачка.

Під час святкового концерту виступили народні колективи, вокалісти, вихованці хореографічних студій.