Мітинг-реквієм до Дня партизанської слави

   Минулої неділі у с. Чорний Потік відбувся мітинг-реквієм з нагоди Дня партизанської слави.

   До підніжжя пам’ятника полеглим партизанам учасники мітингу поклали квіти. Одночасно покладено корзину квітів й до пам’ятника воїнів у Смологовиці, а також до пам’ятних знаків на місцях висадки десантів та трагічної загибелі партизан в урочищах Хрести, Гробищі та Жерник.

   Потім відбулася панахида та освячення нововстановленої надмогильної плити. Присутні відвідали історико-краєзнавчий музей партизанської слави, персональну виставку художниці Лариси Щоки, побували  в партизанському бліндажі, що в сільському  парку, та подивилися виступи колективів художньої самодіяльності.

   Участь в заході прийняли заступник голови районної ради Володимир Половка, радник голови районної ради Юрій Фельцан, Чорнопотіцький сільський голова Юрій Бабинець, директор Чорнопотіцького історико-краєзнавчого музею Юрій Фегер, представники райдержадміністрації, установ і підприємств району, учасники АТО, представники Союзу військових Словаччини, голова Всеукраїнської спілки ветеранів війни Володимир Попович, священики, школярі, небайдужі громадяни. 

Joomla templates by a4joomla