У с. Залужжя вшанували пам'ять людей, які загинули в автокатастрофі

    22 вересня у с. Залужжя громадськість вшанувала пам'ять людей, які загинули в масштабній автокатастрофі. Були присутні голова районної ради Віктор Симканинець, міський голова Степан Бобик, заступник голови районної ради Володимир Половка, радник голови районної ради Юрій Фельцан, єпископ Мукачівської греко-католицької єпархії Владика Ніл,  секретар Єпархіального управління, протоієрей Віктор Місо, рідні та близькі загиблих, небайдужі громадяни.

 На місці аварії відбулася заупокійна молебень, яку виконали священнослужителі греко-католицької та православної конфесій. До пам’ятника загиблим покладено квіти та лампадки. Організацією заходу займався голова Іршавської районної організації ветеранів України Петро Король.

  Як свідчать джерела, зловісного 22 вересня 1983 року на виїзді із села із вантажівки покотилася цистерна із легкозаймистою речовиною. Автобус, який рухався по маршруту «Мукачево-Арданово», зіштовхнувся із цистерною й запалав у вогні.  Люди відчули на собі пекельні муки та страждання, адже з 37 пасажирів, які поверталися додому, 29 горіли живцем. Аварія була настільки жахливою, що клуби чорного диму було видно за декілька кілометрів. Щорічно ми вшановуємо пам'ять загиблих і співчуваємо рідним, ця катастрофа назавжди залишиться в історії та в наших серцях. 

Joomla templates by a4joomla