Засідання постійної комісії районної ради з питань земельних відносин

21 вересня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань земельних відносин, екології, використання природних ресурсів, рекреації, культури та туризму. Участь прийняли заступник голови комісії Геда І.І., члени комісії Фозекош Б.Ф. та Балога В.І., головний спеціаліст відділу в Іршавському районі головного управління Держгеокадастру в Закарпатській області Фрайтик Г.І., в.о. директора Іршавської районної філії державної установи «Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України» Жупанин М.І., працівники виконавчого апарату районної ради.

На порядку денному присутні розглянули питання «Про проведення щорічної дворазової суцільної дератизації та профілактики захворюваності лептоспірозом у районі на 2016-2020 роки» та проекти рішень «Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які надані в оренду ТзОВ «Івакан» для ведення підсобного сільського господарства площею 17,5578 га, площею 12,0000 га, площею 32,4422 га, які розташовані за адресою: Закарпатська область Іршавський район за межами населеного пункту на території Вільхівської сільської ради контур № 884, контур № 887, контур № 929».