Обговорення земельної реформи

   У рамках просвітницької кампанії щодо реформування земельних відносин та розвитку сільських територій 19 вересня відбулося обговорення земельної реформи, зокрема питання функціонування ринку земель сільськогосподарського призначення. Участь в дискусії прийняли представники влади, сільські голови, землевпорядники сільських рад, експерти в галузі земельних відносин.

   Виконавчий директор БФ «Карпатського регіонального центру дорадництва» Людмила Шурковська пояснила основні положення відкриття ринку землі та впливу реформи на економічні та соціальні показники.

     Експерт із земельних питань Олександр Соломко інформував присутніх про нюанси обігу земель сільськогосподарського призначення, процедуру виготовлення технічної документації на земельні ділянки згідно нового законодавства. За його словами, відповідно до очікуваних змін, буде припинено безоплатну передачу громадянам земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.На його думку, відкриття ринку продажу землі виведе земельні відносини на новий рівень відкритості та допоможе подолати рейдерство. 

 

Joomla templates by a4joomla