Виїзна нарада у Загатянській сільській раді

   Минулого тижня голова районної ради провів робочу зустріч у Загатянській сільській раді з представниками бюджетних установ соціальної сфери, активом села. Також участь в нараді прийняли  в.о. Загатянського сільського голови Інна Шутка, депутат районної ради Наталія Хряпина, депутати Загатянської сільської ради.

  Одним із важливих питань розмови стало перспектива працевлаштування жителів Загатянської сільської ради у рамках співпраці з ТзОВ «А.М. ІТРО». Дане  італійське підприємство спеціалізується на виготовленні шкіряної продукції, одягу для мотоспорту та зацікавлене у розширенні підприємства й залученні більшої кількості працівників.

   Представники товариства, зокрема директор Бернарді Анжело, повідомив про специфіку роботи, умови та оплату праці, дотримання соцпакету. Присутні мали можливість у форматі запитання-відповідь отримати всю інформацію, яка стосується роботи на фабриці.

    Після перейшли до обговорення актуальних питань сільської ради. На жаль, як і в більшості населених пунктів, проблемними залишаються стан автомобільних доріг, питання енергоефективності в об’єктах  соціальної сфери, виділення коштів для ремонту будівель освітньої галузі, харчування учнів, відсутність необхідних підручників у школах тощо.

   Крім того, учасники наради торкнулися теми об’єднання територіальних громад, позитивні зміни з огляду на це та можливі ризики.

    Ряд питань було вирішено у ході зустрічі, з інших зроблено відповідні доручення.  

 

Joomla templates by a4joomla