У Довгому відсвяткували День працівника лісу та День села

   17 вересня у с. Довге відбулося святкування Дня працівника лісу та Дня села. На заході були присутні керівники району, депутати районної та обласної рад, сільські голови, гості.

    Від себе особисто та від імені депутатського корпусу привітав присутніх зі святом голова районної ради Віктор Симканинець. Наголосив, що лісова галузь є однією з провідних в районі, має важливе значення для соціально-економічного потенціалу краю. Подякував всім працівникам і ветеранам галузі за збереження та примноження лісів, побажав миру, злагоди та благополуччя.

   Із вітальними словами виступили також Довжанський сільський голова Віктор Симканич, голова райдержадміністрації Олександр Горін, директор ДП «Довжанське ЛМГ» Василь Ледней, голова ветеранів Великої Вітчизняної війни України с. Довге Андрій Надь, депутат обласної ради Петро Добромільський.

   Під час урочистої частини кращих працівників лісової галузі та поважних жителів с. Довге було нагороджено подяками та грамотами.

   Протягом свята для охочих працювали різноманітні атракціони. Було представлено виставку дерев’яних виробів з екологічно чистого матеріалу підприємств ТзОВ «К'лен», ТзОВ «Угова, ЛТД», а також організовано історичний екскурс у вигляді фотопрезентації.

   Концертну програму забезпечили народні танцювальні колективи «Ільничанка» БК «Шахтар» с.Ільниця та с.Лисичево, вихованці Довжанської ДШМ, фольклорний ансамбль  «Довжаночка», народний фольклорний колектив «Сколомийка», ансамбль скрипалів Довжанської ДШМ.

   Після на гостей свята чекали виступи народного артиста України Івана Поповича та гурту «Остра тернина». 

Joomla templates by a4joomla