Урочистості з нагоди Дня рятівника

    15 вересня в Іршавському районному відділі управління ДСНС України в Закарпатській області відбулися урочистості до Дня рятівника. На заході були присутні керівники району та міста, працівники управління ДСНС, запрошені, гості.

    На початку учасники зібрання вшанували хвилиною мовчання пам`ять колег, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та працівників, які загинули під час виконання службових обов’язків.

   Із вітальними словами виступив голова районної ради Віктор Симканинець, який висловив щиру вдячність рятівникам за щоденний захист населення району від надзвичайних ситуацій та ветеранам галузі за переданий досвід молодому поколінню. Підкреслив на самовідданості та мужності рятівників і побажав їм здоров’я, сил, благополуччя в родинах.

   За сумлінну працю, професійну майстерність, відповідальне ставлення до службових обов’язків та з нагоди професійного свята голова районної ради вручив грамоти Василю Глушко та Ярославу Сивулі.

  Вітали зі святом також начальник Іршавського районного відділу управління ДСНС України в Закарпатській області Іван Мошкола, голова райдержадміністрації Олександр Горін, міський голова Степан Бобик, начальник ДПРЧ-5 м. Іршава Василь Данканич. 


 

Joomla templates by a4joomla