Робочий виїзд у Доробратівську сільську раду

   14 вересня керівництво районної ради здійснило робочу поїздку в Доробратівську сільську раду. Участь в нараді прийняли голова районної ради Віктор Симканинець, радник голови районної ради Юрій Фельцан, депутат районної ради Володимир Білинець,  Доробратівський сільський голова Назар Коцовський, директор КЗ «Навчально-виховний комплекс Горбківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Сергій Кобаль, завідуюча Доробратівського ДНЗ Ганна Калі, завідуюча АЗПСМ с. Доробратово Наталія Бурч, актив села.

      З метою планування  ефективного розподілу бюджету на наступний рік та завершення бюджетного року, учасниками засідання було обговорено болючі питання населеного пункту. Представники бюджетних установ соціальної сфери озвучили проблеми, які їх турбують та потребують нагального вирішення.

    Зокрема, йшлося про проведення капітального ремонту будівлі амбулаторії та заміну вікон, придбання котла та необхідного інвентаря у дитсадок, перекриття даху та заміну підлоги у шкільному спортзалі, поточний ремонт комунальних доріг тощо.

   Однією з найбільших проблем мешканці села вважають відсутність перевезення пасажирів зі сполученням Іршава – Доробратово, Доробратово – Іршава.

   У ході обговорення, присутні також проаналізували переваги і недоліки механізму об’єднання територіальних громад. Доробратівська сільська рада одна з тих, що провела попередні етапи щодо об’єднання з іншими селами у центрі с. Залужжя. За цю ідею виступила більшість жителів сільської ради.

   Після наради було відвідано сільську амбулаторію та дитсадок. Як результат зустрічі – вироблено план поетапного вирішення першочергових проблем. 

 

Joomla templates by a4joomla