У районі відсвяткували День знань

1 вересня у освітніх закладах району відсвяткували День знань.  Вітали школярів, вчителів і батьків голова районної ради Віктор Симканинець, депутати районної та обласної рад,  священнослужителі.

Районні депутати  взяли участь у заходах Осійської ЗОШ I-III ст., Ільницької ЗОШ I-III ст., Білківської ЗОШ I-III ст., Великораковецької ЗОШ I-III ст.,  Іршавської гімназії, Луківської ЗОШ I-II ст.

Вітаючи присутніх зі святом знань, голова районної ради побажав школярам легкого навчання, гарних вражень та успіхів, мирного майбутнього . Педагогам та батькам керівник району подякував за належну підготовку шкіл до нового навчального року.

За високі результати у навчанні, активну участь в громадському  житті шкіл, успіхи на освітянській ниві, сумлінне ставлення до професійних обов’язків та з нагоди Дня знань окремих учнів і вчителів нагороджено грамотами обласної та районної рад.