У районі відбулася конференція освітян

   29 серпня в районному будинку культури відбулася щорічна конференція вчителів району. На заході були присутні голова районної ради Віктор Симканинець, голова райдержадміністрації Олександр Горін, заступник голови районної ради Володимир Половка,  радник голови районної ради Юрій Фельцан, окремі депутати районної та міської рад, представники усіх освітніх закладів району, запрошені, гості.

   Перед початком роботи конференції відбулося урочисте нагородження грамотами й призами вчителів та учнів-переможців олімпіад за підсумками 2016-2017 навчальних років. 

   Для присутніх із музичними композиціями виступили Яна Козар, народні вокальні ансамблі «Освітянка» та «Ільничанка».

   На порядку денному заслухали звіт начальника відділу освіти Є.Яцканич про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти за минулий навчальний рік та завдання на наступний рік. Левову частку доповіді склав порівняльний аналіз досягнень школярів під час проходження зовнішнього незалежного оцінювання з фахових дисциплін. Серед проблемних питань обговорили фінансування освітньої галузі, виконання програми енергоефективності та енергозбереження, перевезення та оздоровлення учнів, перехід на однозмінне навчання тощо. Також йшлося про придбання необхідного інвентаря, обладнання, комп’ютерної техніки для освітніх закладів, проведення відділом освіти моніторингових досліджень, атестацій та надання консультацій.

   Із доповідями виступили також учасники конференції – Сочка Н.П., Левко Г.В., Попфалуші О.А., Дворак О.Я., Кудло О.О., Гудь М.Ю.

   Одноголосно педколегія підтримала кандидатуру Надії Сочки – завідувача  ДНЗ №1 с. Ільниці про присвоєння їй премії ім. Августина Волошина.

    Голова районної ради подякував освітянам за їхню клопітку роботу, професіоналізм, терпіння, волонтерську підтримку бійців в зоні АТО. Підкреслив, що педагоги відіграють важливу роль у вихованні молоді, позаяк не стоять осторонь важливих реформ  у державі, а жоден захід на Іршавщині не проходить без участі школярів. Наголосив на основних аспектах розвитку та успішного функціонування галузі освіти в районі. Побажав миру, злагоди, благополуччя в родинах і педагогічних колективах, успіхів в організації навчально-виховного процесу в наступному навчальному році.

Joomla templates by a4joomla