В Ільниці відсвяткували День шахтаря

   Традиційно в останню неділю серпня у с. Ільниці відбулося святкування Дня села (Дня шахтаря). На  заході були присутні голова районної ради Віктор Симканинець, депутат районної ради Євгеній Савко, начальник відділу культури та туризму Вікторія Маргіта, керівництво, депутати Ільницької сільської ради, запрошені та гості.

 

   Перед присутніми виступив голова районної ради, який привітав односільчан зі святом та подякував від себе особисто і від імені депутатського корпусу усім, хто докладає зусиль до розвитку інфраструктури села, дбає про його благоустрій та престиж, захищає інтереси жителів Ільниці на теренах району.

   Вітали також сільський голова Василь Павлище, директор НПП «Зачарований край» Іван Піняшко, начальник відділу культури та туризму Вікторія Маргіта, директор ТзОВ «К’лен» Василь Бідзіля, голова ГО «Карпатська Січ» Тарас Деяк, директор ПАТ «Ільницький завод МЗУ» Юрій Лендел.

    Окремих краян за вагомий внесок у розвиток благоустрою села, активну життєву та громадську позицію, патріотичне виховання молоді було нагороджено грамотами.

   Гостів свята порадували колективи і виконавці будинку культури «Шахтар», народний танцювальний колектив «Юність» (керівник – Тетяна Черничко), народний вокальний ансамбль «Ільничанка» (керівник – Олеся Мейсарош). Із концертною програмою виступили гурти «Цімбор бенд», «Марина і компанія», «Остра тернина».

    Протягом дня охочі могли придбати сувеніри на пам'ять,  покататися на атракціонах. На завершення відбулося фаєр-шоу.

 

 

Joomla templates by a4joomla