У районі відбулися урочистості з нагоди державних свят

   23 серпня у центрі міста Іршави відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 26-ї річниці Дня Незалежності України. Участь в заході взяли керівники району, учасники АТО, представники міської влади, правоохоронних органів, організацій, установ та підприємств, громадськості, сільські голови, учні шкіл, молодь.

 

   Вшановуючи пам'ять загиблих бійців,  які пожертвували своїм життям задля миру та спокою нашої держави, до пам’ятного знаку Борцям за Свободу та Незалежність України було покладено квіти та лампадки.

   Із вітальними словами виступив голова районної ради Віктор Симканинець, який від себе особисто та від імені депутатського корпусу подякував іршавчанам за сумлінну працю на благо розвитку держави, бійцям, які щоденно обороняють наші кордони, всім, хто постійно докладає зусилля для того, щоб ми гордо звалися українцями. Побажав злагоди та благополуччя в родинах, мирного неба над українською землею. Привітав присутніх також голова райдержадміністрації Олександр Горін.

    Відповідно до Указу Президента України від 17 лютого 2016 р. №54/2016 відзнакою Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції» нагороджено Мирослава Маринцівського, Ярослава Мешка, Степана Пнівчука, Віталія Світлика. З нагоди свят у рамках урочистостей окремих краян було нагороджено спільними грамотами районної ради та райдержадміністрації за вагомий особистий внесок у зміцнення української державності та соціально-економічний розвиток району.

    І вже традиційно під керівництвом директора станції юних туристів Івана Терпая та заступника директора Олександра Осійського стартував велопробіг, учасники якого здійснили маршрут до с. Заріччя, де поклали квіти до пам’ятника Т.Г. Шевченку.  Також у колоні їхали педагогічні працівники та вихованці гуртка «Велосипедний туризм», що діє при Ільницькій ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник гуртка – Леся Осійська). 

 

 

Joomla templates by a4joomla