До Дня Незалежності України на "Смерековому камені" відкрито пам'ятний знак

   19 серпня керівництво та працівники виконавчого апарату районної ради, представники райдержадміністрації, керівники установ і служб району, сільські голови відвідали одну із визначних вершин та мальовничих місць нашого району – «Смерековий камінь». Вирушили із урочища «Кам’янка» (с. Осій). Подолали маршрут протяжністю 7.2 км. 

 

   У рамках відзначення  26-ї річниці Дня Незалежності України тут, у підніжжя «Смерекового каменя», відбулося урочисте відкриття пам’ятного знаку, який встановлено з нагоди віднесення букових пралісів НПП «Зачарований край» до Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

   В.п. голови районної ради Володимир Половка подякував усім, хто щоденно докладає зусилля до збереження природи нашого краю, організаторам заходу за гостинний прийом та пізнавальні екскурсії. Привітав присутніх із прийдешніми святами – Днем Незалежності України та Днем Державного Прапора України й побажав злагоди, добра, благополуччя в родинах.

   Із вітальними словами виступили також голова райдержадміністрації Олександр Горін та директор НПП «Зачарований край» Іван Піняшко.

   Після офіційної частини  охочі піднялися на вершину каменя, поділилися враженнями від походу за обідом.  Повернулися учасники заходу в сторону присілка с. Ільниці – Новоселиця, протяжністю близько 4 км.

 

 

 

 

Joomla templates by a4joomla