Урочистості до Дня Конституції України

   27 червня у сесійному залі засідань відбулося урочисте зібрання з нагоди вшанування в районі 21-ї річниці Дня Конституції України та 72-ї річниці входження Закарпаття до складу України. Урочистості відкрили державним Гімном України та вшануванням пам’яті загиблих героїв хвилиною мовчання.

    Голова районної ради Віктор Симканинець наголосив у своєму виступі, що наперекір будь-яким обставинам наша нація – демократична, сильна, талановита, мудра та яка дотримується конституційних норм. Побажав українській землі та Іршавщині зокрема процвітання, слави та добробуту.

 Із  вітальними словами звернувся до присутніх також голова райдержадміністрації Олександр Горін.

  Спільними грамотами районної ради та райдержадміністрації, з нагоди свята, керівниками району відзначено учасників АТО, волонтерів, ветеранів Другої світової війни, учасників ліквідації на аварії ЧАЕС, активістів, державних службовців

   До підніжжя пам’ятника «Борцям за свободу і незалежність України, Героям Небесної сотні та загиблим в АТО» молодь поклала корзину квітів. Перед присутніми під час урочистостей виступили вихованці вокально-театрального гуртка Іршавського РБДТ та студії «Ліра», переможниця районних, обласних, Всеукраїнськких фестивалів Катерина Сапожнік. 

 

 

 

Joomla templates by a4joomla