Депутати районної ради вивчили ситуацію зі сміттєзвалищем в с. Дубрівка

26 червня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань земельних відносин, екології, використання природних ресурсів, рекреації, культури та туризму стосовно проблеми зі сміттєзвалищем на території Дубрівської сільської ради.

Громада села нарікає на невиконання фірмою, яка використовує Дубрівський полігон, взятих на себе зобов’язань щодо утилізації відходів на сміттєзвалищі.

З цього приводу було розглянуто документи про підписання договору із словацькою стороною щодо створення підприємства для проведення діяльності у районі з утилізації сміття.  Також здійснено виїзд у с. Дубрівка для вивчення стану сміттєзвалища та знайдення шляхів вирішення даної проблеми.

Депутати районної ради вислухали пропозиції жителів села, які хочуть аби сміття повністю прибрали та вивезли відповідні служби. Вирішено продовжити дискусію за круглим столом, який відбудеться 27 червня.