Відбулося чергове засідання постійної комісії районної ради з питань плану соціально-економічного розвитку

21 червня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань плану соціально-економічного розвитку, бюджету, інвестицій та регуляторної політики.

Під час засідання присутніми було розглянуто регуляторний акт внесення змін до Положення про плату за навчання у початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах району. З даного питання інформувала бухгалтер Іршавської дитячої школи мистецтв Марія Овчиннікова.

За результатами обговорень, вирішили зобов’язати відділ юридичного забезпечення та кадрової роботи районної ради подати у районну газету «Нове життя» повідомлення про оприлюднення даного регуляторного акту для обговорення.