Вітання до Дня медичного працівника!

   Шановні лікарі, ветерани охорони здоров’я, працівники структурних підрозділів медичної галузі – бухгалтерій, інформаційно-аналітичних та кадрових відділів, технічний персонал та всі ті, хто причетний до сьогоднішнього свята, щиро вітаю Вас. 

   Обрана Вами професія є нелегкою, але суспільно важливою та необхідною. Рятувати життя та відновлювати здоров’я пацієнтів нашого району  – велика відповідальність, яку Ви гідно приймаєте та демонструєте професійні навики.

   Нехай Ваша благородна справа приносить Вам користь і тільки задоволення, люди будуть вдячні за Вашу невтомну щоденну працю. Благополуччя Вам і злагоди в родинах, міцного здоров’я та сил, невичерпної енергії, великодушності, успіхів у всіх починаннях.

З повагою,

голова районної ради                                        В.Симканинець

 

 

    Довідкова інформація про надання медичної допомоги в Іршавському районі: Станом на 1 червня 2017 року ліжковий фонд Комунального закладу «Іршавська районна лікарня» (завідуюча Оксана Петах) становить 400 ліжок – 39,95 на 10 тис. населення (чисельність населення району – 100119) при середньому обласному показникові – 41,55.

   Чотири дільничні лікарні реформовані у дистанційні відділення районної лікарні, а саме на базах АЗП-СМ:

            с. Білки – геріатричне відділення №1 – 10 ліжок;

            с. Довге – геріатричне відділення №2 – 10 ліжок;

            с. Кушниця – терапевтичне (дистанційне) відділення №1 – 10 ліжок;

            с. Ільниця – терапевтичне (дистанційне) відділення №2 – 10 ліжок;

    Крім того, дистанційно знаходиться протитуберкульозне відділення в с. Довге на 35 ліжок кругло добового перебування. На головному лікувальному корпусі м. Іршава розташовано 10 основних стаціонарних відділень на 325 ліжок (хірургічне, кардіологічне, терапевтичне, неврологічне, педіатричне, травматологічне, приймальне, реанімаційне, пологове, гінекологічне), відокремлено – інфекційне відділення та лор-очні ліжка в складі травматологічного відділення.

    За 3 місяці 2017 року проліковано 3790 хворих проти 3986 за 3 місяці 2016 року (-196 хворий).

    Суттєву роль в наданні медичної допомоги відіграють поліклінічне відділення з потужністю 640 відвідувань за добу та допоміжні служби – фармацевтична (аптечний склад), рентгенологічна, лабораторна, ендоскопічна, ЕКГ та ЕХОКС серця, УЗД, фізіотерапевтична, відділення переливання крові, служба стерилізації та дезінфекції, паталого-анатомічна служба. Важливими також є харчування хворих (кухня та склад для продуктів), транспортування хворих (гараж).

Основні проблеми:

1.Пріоритетним у 2017 році визнати подальше покращення матеріально-технічної бази  лікарні – є потреба в придбанні апарату для КТГ, ФГ апарату, сучасного ФГДС апарату з біопсійним каналом, мамографічного рентген-апарату, нової дезкамери в інфекційне відділення, лапароскопічного обладнання.

2.Серйозно зношеною є апаратура фізіотерапевтичної служби, ендоскопічне обладнання, відслідковуючи апаратура в реанімаційному відділенні.

3.Санітарний транспорт не оновлювався вже останні 20 років.

4.Не відпрацьований порядок надання платних послуг (єдиний тариф по всій Україні).

5.При розробці проектно-кошторисної документації відсутні кошти на капітальний ремонт систем водопостачання та каналізації районної лікарні.

6.Відсутні кошти на модернізацію котелень районної лікарні.

7.Відсутнє приміщення з холодильним обладнанням в моргові районної лікарні.

8.Недостатня кількість коштів на медикаменти, вироби медичного призначення та харчування ( на 1л/д медикаменти – 23,24 грн., на 1л/д харчування – 9,47 грн.).

 

       Професійне свято Дня медичного працівника на первинному рівні відзначають майже 400 працівників охорони здоров’я, які допомогають 100 119 тис. населенню нашого району.  

      Очолює Комунальний заклад «Іршавський центр первинної медико-санітарної допомоги» Оксана Булеза. Амбулаторії загальної практики сімейної медицини очолюють та працюють в них: Фельцан І.І., Дочинець В.В., Воробканич О.П., Баландіна Г.І., Шелельо М.П., Грінканич М.В., Марків В.М.,   Бобир В.В., Жидик Ф.І., Данашевська Л.В., Бурч Н.В., Жабур Г.І., Половка Г.І., Мельник М.М., Осійський П.Ю., Верецкі О.М., Данканич Г.І., Добра В.П., Завадська К.В., Козловська Е.В., Китей М.П., Попадинець Н.В  Фекете Я.Ю.,  Денисюк С.І., Кеню.І.В., Кормош В.В., Кузан М.М., Порташ Л.Ю., Вакулеко Г.І.

 

     Повсякчас з гідністю виконують свій професійний обов’язок та надають першу невідкладну допомогу працівники Іршавської станції екстреної медичної допомоги, яку очолює Оксана Кинів. Кількість працівників по пунктах району та в місті сягає понад 90 людей. Всього нараховується 8 бригад – 1 лікарська і 7 фельдшерських.

    Своєю сумлінною та нелегкою працею вони показують приклад мужності, витривалості, терплячості та ретельності, хоробрості в небезпечних умовах, відданості обраній професії, розуміння та готовність допомогти людям при першій загрозі здоров’я. 

 

Joomla templates by a4joomla