Святкування Дня медичного працівника

   15 червня у районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника. Відкрили захід державним гімном України у виконанні колективу народного хору лікарів під керівництвом заслуженого працівника України Надії Мельник-Гудь. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять тих, хто загинув на сході країни. 

 

   Голова районної ради Віктор Симканинець у своєму виступі наголосив на  благородності справи, якою щоденно займаються працівники медичної галузі. Подякував лікарям за мудрість, професіоналізм , турботу,  порятунок життя та відновлення здоров’я пацієнтів. Побажав наснаги, успіхів у нелегкій справі, поваги від людей та Божої благодаті.

   До вітань приєднався  депутат обласної ради Петро Добромільський, який подякував медичним працівникам за сумлінну працю та увагу до людей. Також вітали присутніх перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Павлишин та голова об’єднаної територіальної громади Степан Бобик.

   Із теплими словами до своїх колег звернулися начальник відділу охорони здоров’я Сергій Караслай, головний лікар КЗ «Іршавський центр первинної медико-санітарної допомоги» Оксана Булеза, головний лікар КЗ «Іршавська районна лікарня» Оксана Петах, головний лікар Іршавської районної стоматологічної поліклініки Іван Стойка .

   Перед гостями виступили вихованці хореографічного гуртка «Dance of Angels», фольклорний ансамбль «Іршава», Катерина Сапожнік із піснею «Країна мрій», дітки із танцем «Фіксики».

    За вагомий внесок у покращення надання медичної допомоги жителям району та з нагоди професійного свята кращих медпрацівників було відзначено почесними грамотами та подяками. 

Joomla templates by a4joomla