Керівники району ознайомилися із роботою пожежно-рятувального поста в с. Довге

17 травня відбулася нарада стосовно діяльності Державного пожежно-рятувального поста в с. Довге. Участь у нараді прийняли голова районної ради Віктор Симканинець,  начальник Іршавського РВ УДСНС України в Закарпатській області Іван Мошкола, начальник ДПРЧ №5 УДСНС України в Закарпатській області Василь Данканич, Довжанський сільський голова Віктор Симканич та Кушницький сільський голова Михайло Штефко.

Проблемними питаннями залишається забезпечення належних умов праці у пожежно-рятувальному  пості. На сьогодні в будівлі необхідно здійснити заміну вікон, повністю замінити котельню та облаштувати внутрішні кімнати й душові. Щоб вирішити ці проблемні питання, рятувальники звернулися до керівників району. Для більш детального огляду пожежно-рятувального поста учасники наради цього ж дня здійснили виїзд в с. Довге.

Обстеживши об’єкт голова районної ради Віктор Симканинець та голова РДА Олександр Горін висловили своє бачення у вирішенні даної проблеми. Спільними зусиллями районної влади та безпосередньо за участі Довжанської, Кушницької та Приборжавської сільських рад сприятимуть у створенні належних умов для рятувальників.