Іршавчани стали призерами у Чемпіонаті Закарпаття зі спортивного орієнтування пам'яті Чепи В.І.

14 травня в Ужгороді, в лісовому масиві мікрорайону «Шахта», відбувся командний чемпіонат Закарпаття зі спортивного орієнтування пам'яті Чепи Володимира Івановича. Він був директором Закарпатського центру туризму. У зв'язку із нещодавньою втратою нашого земляка змагання провели в його честь.

 

Володимира Івановича, уродженця та колишнього жителя і вчителя с. Ільниця, згадують добрими словами багато його друзів та вихованців, які займалися туризмом в шкільному гуртку в рідному селі. Він стояв у витоках дитячого туризму не тільки на Іршавщині, але і Закарпатті. Протягом свого життя докладав багато зусиль для розвитку туризму в області.

У командному чемпіонаті Закарпаття зі спортивного орієнтування пам’яті В.І. Чепи наш район представляли вихованці Іршавської райСЮТур. Переможцями з них зуміли стати Осійська Олександра у групі Ж-21, Дьякова Ганна у групі Ж-16 (учениці Іршавської ЗОШ І-ІІІ ст. №1), Цогла Діана у групі Ж-14 (учениця Білківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1).

Серед юнаків Ширило Євген у групі Ч-14 (учень Іршавської ЗОШ І-ІІІ ст. №1) та наставник Жідов І.І. у віковій групі Ч-21 зуміливи бороти ІІІ місця. Всі призери були нагороджені грамотами Управління молоді і спорту Закарпатської ОДА та спортивними медалями. У змаганнях брали участь також учні Ільницької ЗОШ І-ІІІ ст. та Ільницької ЗОШ І-ІІ ст. Вітаємо переможців!

Олександр Осійський,

заступник директора Іршавської райСЮТур


Joomla templates by a4joomla