Круглий стіл: реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні

     11-12 травня в с. Камяниця Ужгородського району відбувся круглий стіл «Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні: досягнення і нові завдання». Захід організований Міністерством регіонального розвитку завдяки співпраці з Програмою Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація України» за сприяння Програми  U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку.        Участь прийняли перший заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслав Негода, спеціальний радник уряду України з питань децентралізації Даніель Попеску, програмний директор «U-LEAD з Європою» Бастіан Файгель.

   Основні питання, які були підняті під час засідань – створення на території області об’єднаних територіальних громад, перспектива їх подальшої комунікації та узгодження між усіма галузями інфраструктури при здійсненні змін територіального устрою району.

    Від Іршавського району в роботі круглого столу  взяли участь голова районної ради Віктор Симканинець і голова Іршавської ОТГ Степан Бобик. 

Joomla templates by a4joomla