Відзначення Дня пам'яті та примирення у селах району

    З нагоди Дня пам’яті та примирення й 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в селах нашого району відбулися урочисті заходи. Зокрема у Ільниці, Білках, Довгому було покладено гірлянди з квітів і запалено лампадки біля пам’ятників.

 

   Керівництво району, сільські голови, учні й педагогічні колективи шкіл, представники установ, підприємств, організацій, священнослужителі та небайдужі жителі сіл висловили вдячність за безсмертний подвиг переможців у тій жорстокій війні.

    Школярі виступили з тематичними віршами та сценками, дякуючи героям за мужність і  незламність духу. У Білках традиційно привітали ветеранів – Олену Горзов, Михайла Феденишинця та Олександра Бокотея, завітавши до них додому. 

Крім того, юні велосипедисти Іршавських, Ільницьких, Греблянської, Брідської та Чорнопотіцької загальноосвітніх шкіл на чолі з директором Іршавської раСЮТур Терпай І. І.  подолали маршрут з м. Іршави в с. Брід та с. Чорний Потік до пам’ятників воїнам-визволителям, де провели мітинги та вшанували пам'ять всіх тих, хто віддав своє життя в роки Другої світової війни та в зоні АТО. 

 

 

 

Joomla templates by a4joomla