Надання підтримки підприємництву – важливе завдання КП «АМРІ»

 У рамках підтримки підприємництва і малого бізнесу в  районі, КП «Агенція місцевого розвитку «Іршавщина» проводить ряд заходів,  зокрема надає безоплатні  консультаційні послуги підприємцям, що звертаються за допомогою.

Основним консультантом у всіх цих справах є бухгалтер-консультант Наталія Лендєл.

 

        Найбільш чисельні звернення стосуються питання оформлення податкових звітів  в електронній формі.  Нерідко бувають ситуації,  під час яких виникають розбіжності  між підприємцями  та контролюючими органами:  підприємець самостійно не може знайти аргументів,  підтверджуючих правильність застосування   статей тих чи інших нормативно-правових актів.  Тому колективу КП «АМРІ» доводиться  допомагати їм  безпосередньо  ознайомлюватись  із Законами  на сайті  Верховної Ради .   

      Регулярно проводяться зміни та доповнення в нормативно-правові акти України.  Підприємці та  представники малого бізнесу  часто не встигають відслідковувати, тому доводиться їх консультувати. В основному, це стосується  ведення бухгалтерського обліку, справляння податків та ін. Виконуються також роботи  з  оформлення тендерної документації, по  якій  підприємці  приймають участь в торгах.

Joomla templates by a4joomla