Засідання десятої сесії районної ради VII скликання

27 квітня відбулося пленарне засідання 10 сесії районної ради VII скликання. Цьому передували засідання профільних комісій райради, спільне засідання та президія, на яких було розглянуто 30 проектів рішень.

 

На початку засідання голова районної ради Віктор Симканинець повідомив про ситуацію на сході України та попросив вшанувати пам'ять загиблих бійців хвилиною мовчання. Під час затвердження порядку денного Головуючий зачитав звернення про відкликання на наступну сесію питання висловлення недовіри голові Іршавської районної державної адміністрації Горіну О.В.

Відтак, привітали колег, які в міжсесійний період святкували день народження, а жінкам-іменинницям – Ользі Хандрі та Емілії Лях – подарували букети квітів.

Начальник відділу організаційного забезпечення та діловодства районної ради Роман Меренич озвучив депутатські запити стосовно виділення коштів для виготовлення проектно-кошторисної документації та експертизи для капітального ремонту даху Хмільницького ДНЗ; розробки програми для забезпечення ліками ільничанина, учасника АТО Антона Савко та фінансування лікування дитини із с. Кам’янське Миколи Крайняя; надання кошторису для виконання ремонтних робіт дороги в с. Кам’янське (в напрямку Берегова). Також озвучив відповідь Комітету з питань запобігання і протидії корупції Верховної Ради України щодо проблеми подання електронних декларацій депутатами сільських рад. Згідно отриманої інформації, електронне декларування лише почало працювати, без отримання результатів його виконання, внесення таких змін є поки що недоцільним.

Після перейшли до розгляду низки питань, які виносилися на сесію. Заслухали начальника Іршавського відділу Хустської місцевої прокуратури Василя Гецка стосовно стану законності, заходів щодо її зміцнення на території Іршавського району протягом 2016 року та трьох місяців поточного.

Чи не одним із найбільш дискусійних виявилося питання про стан ремонтів автомобільних доріг району. З даної проблеми у присутніх виникло багато запитань, але за відсутності представника обласного автодору, питання було знято.

Наступні проекти стосувалися фінансування громадських організацій на 2017-2018 роки; фінансування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та державної реєстрації юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців на 2017-2020 роки; забезпечення виконання судових рішень та організації претензійно-позовної роботи Іршавської РДА; технічного захисту службової інформації; розвитку фізичної культури та спорту протягом 2017-2020 років; збереження і використання пам’яток культурної спадщини Іршавського району на 2017-2020 роки; програми культурно-мистецького   розвитку Іршавського району на 2017-2019 роки; програму Іршавського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; затвердження звіту на виконання районного бюджету 2016 рік; використання коштів на виконання заходів і завдань, визначених районними регіональними програмами у 2016 році; звільнення батьків від плати за утримання дітей в Ільницькій ЗОШ-інтернаті I-III ступенів; районної програми боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2021 року; районної цільової соціальної програми протидії захворювання на туберкульоз на 2017-2021 роки; затвердження списку присяжних Іршавського районного суду; програми фінансування районної виборчої територіальної комісії на 2017-2020 роки.

Крім цього, внесли ряд змін до рішень районної ради від 15 грудня 2016 року № 174 «Про районний бюджет на 2017 рік» (із змінами від 07 лютого, 22 березня 2017 року), від 22.03.2017р. №211 «Про передачу на баланс районної ради нежилих приміщень в будівлі спільної власності територіальних громад сіл, міста району».

Питання Про внесення змін до програми роботи з обдарованою молоддю на 2013-2018 роки було знято з порядку денного за клопотанням розробника.

Також депутати розглянули питання, які стосуються передачі майна в оренду, виключення майна з переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, міста району, продовження терміну дії договору оренди комунального майна району № 49 від 16.06.2014 року, а також питання затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок.  

Після сесії, у малій залі засідань районної ради охочі могли ознайомитися із проектами пам’ятників учасникам АТО, які розробили діти нашого району.

 

 

 

 

 

Joomla templates by a4joomla