Семикласник Василь Штець із с.Ільниці став переможцем в обласному етапі щорічного конкурсу "Книгоманія"

     27 квітня в Закарпатській обласній бібліотеці для дітей  та юнацтва відбувся ІІІ-й обласний етап щорічного Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія».

     Цього року  Іршавський район представляли найкращі читачі району – Штець Василь та Жупанин Наталія. Кожен учасник представляв свою улюблену книгу та намагався переконати ровесників і журі, що саме вона найцікавіша, її необхідно обов’язково прочитати. Приємно, що більшість читачів презентували книжки сучасних авторів української та зарубіжної літератури для дітей з позашкільної програми.

        Діти мали можливість не тільки проявити креативність, творчість та любов до читання, а й продемонструвати інші свої захоплення. Вже три роки поспіль Іршавському району посміхається фортуна, позаяк за результатами конкурсу найкращими читачами від Закарпатської області стають представники саме нашого краю.

         Почесне I-е місце цьогоріч у віковій категорії учнів 7-х класів здобув Василь Штець (с. Ільниця Іршавського району), а  у віковій категорії учнів 6-х класів – Анастасія Черепаня (с.Ключарки Мукачівського району). 

         Усі учасники обласного етапу конкурсу були нагороджені дипломами та книжковими подарунками. Переможці при    ймуть участь у Фестивалі дитячого читання «Книгоманія», що проходитиме у м. Львові 1-3 червня 2017 року, який організовує для найкращих юних читачів зі всієї України громадська організація «Форум видавців».

 

Joomla templates by a4joomla