Ветеранів району вітали з 30-ю річницею їхньої організації

30 березня у районному будинку дитячої творчості відбулися урочистості з нагоди відзначення 30-ї річниці громадської організації «Ветеранів України». У залі зібралися поважні ветерани, керівники району та міста, школярі, громадськість.

Людей, які творили історію нашого району, привітав голова районної організації ветеранів України Петро Король. У своєму виступі згадав про перший з’їзд ветеранів 1987 року, подякував керівникам району та їх заступникам за піклування про ветеранську організацію. Від імені голови обласної організації ветеранів вручив грамоти головам первинних ветеранських організацій району.

Голова районної ради Віктор Симканинець звернувся до поважних ветеранів зі словами вдячності за їхню мудрість, виваженість, терпіння, життєву позицію. Побажав їм міцного здоров’я, Божої благодаті, миру та злагоди в родинах.

З нагоди ювілею ветеранів вітали також  голова райдержадміністрації Олександр Горін, міський голова Степан Бобик.

Голів первинних ветеранських організацій було нагороджено грамотами районної ради, райдержадміністрації та міської ради, а голову районної організації Петра Короля за вагомий внесок у соціально-економічний розвиток району, багаторічну сумлінну працю - пам’ятною медаллю «25 років Незалежності України».

На адресу ветеранської організації прозвучало багато теплих слів привітання. Гості ділилися своїми спогадами, вітали ювілярів. Музичні композиції пролунали у виконанні народного хору ветеранів Іршавського районного будинку культури, учнів та вчителів Брідської ЗОШ I-III ст., вокалістів Іршавського районного будинку дитячої творчості.

 

Joomla templates by a4joomla