Проведено нараду з представниками правоохоронних органів

   Днями у Хустській місцевій прокуратурі, яка включає в себе обслуговування трьох районів (Хустського, Іршавського, Міжгірського) відбулася координаційна нарада з керівниками правоохоронних органів, представниками органів місцевого самоврядування та виконавчої влади.

 

   Основні питання, що були порушені на даній нараді, пов’язані з криміногенними ситуаціями, які мали місце останнім часом на території області. Керівник Хустської місцевої прокуратури Сергій Зовдун інформував про стан протидії злочинності та розкриття кримінальних правопорушень упродовж 2016 року і першочергові завдання для організації правоохоронних органів зі зміцнення законності та охорони громадського порядку.

   Внаслідок даної наради відбулося засідання представників прокуратури, поліції, СБУ Іршавського району, голови районної ради та його заступника, в.о. голови райдержадміністрації. Піднято проблеми роботи підприємств, установ, мешканців району.

   Намічені заходи щодо профілактичних дій стосовно продажу алкогольних і тютюнових виробів неповнолітнім особам, контроль роботи закладів у нічний час і дозволу на здійснення такої діяльності, висвітлення у ЗМІ гучних справ і доведення їх до логічного завершення, проведення зустрічей працівників силових структур з колективами установ, громадськістю, молоддю.

   У планах районної ради - інформація з цього приводу буде заслухана на засіданні чергової сесії. 

 

 

Joomla templates by a4joomla