Друге засідання сьомої сесії районної ради VII скликання

    7 лютого відбулося друге засідання сьомої сесії районної ради VІІ скликання. Цьому передувало проведення засідань постійних комісій райради: з плану соціально-економічного розвитку та бюджету, з питань дотримання законності, з питань земельних відносин, з питань розвитку охорони здоров'я, на яких було обговорено проекти рішень, що подавалися на розгляд сесії. 

 

 

    Голова ради Віктор Симканинець пленарне засідання сесії розпочав із вшанування хвилиною мовчання світлої пам’яті всіх тих, хто загинув у військовому протистоянні на сході України, відстоюючи незалежність. Потім представив нового начальника Іршавського відділу Хустської місцевої прокуратури Василя Гецка та побажав йому успіхів у роботі.

   З моменту останнього засідання сесії чимало наших колег – депутатів, працівників райради, сільських голів, керівників служб району – відзначили свої дні народження та значні життєві ювілеї. Віктор Андрійович щиро привітав іменинників, побажав гараздів у житті, а жінкам-депутатам Ользі Чедрик і Ганні Белей вручив букети квіти.

     Далі Віктор Андрійович інформував учасників сесії про роботу районної ради у міжсесійний період, який був насичений різноманітними заходами - керівництво райради, депутати та виконавчий апарат доклали чимало зусиль для того, щоб під час новорічно-рідзвяний свят вітання та подарунки отримали  обдаровані діти, сироти та напівсироти, малозабезпечені , інваліди, інші соціально-незахищені верстви населення.

    Євген Свириденко озвучив депутатські запити, які було підтримано та скеровано за належністю.

   Головуючий проінформував присутніх, що на початку місяця внаслідок танення снігу, сильного дощу та льодових заторів на річках виникла складна ситуація у населених пунктах району. Найбільше постраждали жителі с. Бронька, де зруйновано житлові будинки, підтоплено більше півсотні дворогосподарств, дошкільний навчальний заклад та інші об’єкти.

   У роботі сесії райради взяв участь і виступив з цього питання зокрема голова райдержадміністрації Олександр Горін.

   Депутати розглянули програми: підтримки депутатами райради закладів бюджетної сфери та інфраструктури, впровадження системи дистанційного обслуговування клієнтів казначейства, правової освіти населення, забезпечення діяльності спостережної комісії при райдержадміністрації, оздоровлення та відпочинку дітей Іршавського району, "Мала преса", боротьби в районі з амброзією полинолистою та борщовиком Сосновського, охорони та підвищення родючості ґрунтів у районі; внесення змін: до рішення районної ради «Про районний бюджет на 2017 рік»,  до програм «Турбота», забезпечення обробки інформації з нарахування та виплати соціальних допомог, матеріально-технічного забезпечення здійснення повноважень відділом управління майном спільної власності територіальних громад сіл, міста району виконавчого апарату районної ради на 2017 рік; затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки трьох земельних ділянок на території Чорнопотіцької сільської ради та інші. Затвердили план роботи районної ради у 2017 році.

    На завершення начальник відділу юридичного забезпечення та кадрової роботи районної ради Людмила Куртинець надала роз’яснення присутнім щодо обов’язкового заповнення електронних декларацій та проінформувала про труднощі, які виникають у даній процедурі. Депутати підтримали звернення до Верховної Ради України про виключення із переліку осіб, на яких поширене обов’язкове щорічне електронне декларування, сільських депутатів.

 

 

Joomla templates by a4joomla