Шановні мешканці Іршавського району!

   Протягом останніх днів в районі спостерігається велика кількість опадів у вигляді дощу та масове танення снігу, через що рівень води в річках Боржава, Синявка та Іршавка різко піднявся.

   Згідно з інформацією від ДСНС в Закарпатській області на Іршавщині та в м. Іршава підтоплено 101 дворогосподарство, 3 житлові будинки та 1 магазин.  

   Підрозділами ДСНС вживаються інженерно-технічні заходи для відводу води з території дворогосподарств та проводиться відкачування води з підвалів підтоплених будинків і будівель.

   Через інтенсивні дощі, льодові затори на річках та підтоплення прилеглих територій населених пунктів Іршавського району фахівці відповідних служб радять не використовувати воду з підтоплених джерел водокористування (колодязі) для пиття і приготування їжі, адже з ґрунтовими водами до колодязів можуть потрапляти отруйні речовини, бактерії. Вживати воду можливо лише після очистки, дезінфекції та лабораторного дослідження.

 Рекомендовано про випадки підтоплення джерел водокористування інформувати сільських голів.

   За прогнозами, протягом 4-5 лютого, очікується продовження помірних опадів, буде утримуватися підвищена водність з поступовим зниженням рівнів води, у гірських районах Закарпатської області оголошується високий рівень лавинної небезпеки, існує загроза зсувів снігу на автошляхи.

Joomla templates by a4joomla