Круглий стіл стосовно розвитку Іршавського району в 2017 році

   27 січня відбувся круглий стіл між головою районної ради Віктором Симканинцем, головами політичних фракцій – Євгенієм Савком, Юрієм Фельцаном, Петром Станком, Ольгою Чедрик, Станіславом Суханом - та головою райдержадміністрації Олександром Горіним. 

 

   Предметом обговорення стали питання перспективи розвитку району на 2017 рік, шляхи вирішення основних проблемних питань, які існують в районі.

   Голова Іршавської РДА висвітлив бачення стратегічних напрямків на 2017 рік, а відтак вказав на шляхи їх реалізації. Висловив вдячність за співпрацю з депутатським корпусом районної ради та підкреслив, що тільки за умов злагодженої спільної роботи з органом місцевого самоврядування вирішення питань можливе.

   Голова районної ради та керівники політичних фракцій, у свою чергу, підняли питання: стану доріг краю; реформи в медицині; поновлення роботи в напрямку рекламування району за рахунок туризму та різного роду фестивалів; екології, зокрема діяльності підприємства «Еко-Ір»; залучення інвесторів до привабливих об’єктів району; зауважили на процесі ведення кадрової політики в установах і організаціях, відділах і управліннях, підпорядкованих райдержадміністрації. Висловили думку, що потребує більшої уваги співпраця з депутатами Верховної Ради України.

   Окремим питанням була піднята проблема щодо збереження району як адміністративної одиниці та перспектива його існування у процесі адміністративної реформи об’єднання територіальних громад.

   Із висвітлених напрямків проблем заплановані заходи у термінах і обсягах виконання. Виражена спільна думка, що така «практика круглого столу» повинна продовжуватися і надалі. 

Joomla templates by a4joomla