Депутати районної ради не байдужі до проблем людей

   Коли у нас все добре, то ми мало замислюємося над проблемами інших. Якщо озирнутися навкруги, можна побачити як багато людей, зокрема діточок, потребують допомоги. Відрадно, що в нашому районі є люди, які щиро переймаються долею ближніх і не сидять склавши руки.

   Йдеться про Марію Когут, яка виховує в дитячому будинку сімейного типу с В.Раковець неповнолітніх дівчаток і хлопчиків з неблагополучних сімей, позбавлених батьківського піклування. Творити добро і займатися благородною справою Марії Василівні допомагає її чоловік Василь Михайлович. Разом самовіддано та відповідально виховують діточок, хвилюються за кожного з них, дарують їм любов, турботу та душевне тепло.

   Не залишилися осторонь проблеми й депутати районної ради. Вони переконані, що подібні соціальні інститути, які ґрунтуються на сімейних формах опіки, необхідно всіляко підтримувати. Тому недавно заступник голови районної ради Володимир Половка відвідав цей дитячий будинок і вручив дітям гостинці. Подарунки отримали також інші багатодітні родини, які мешкають у селі. 

 

 

Joomla templates by a4joomla